O nas

Zdajemy sobie sprawę, że budowa domu to ważna i odpowiedzialna decyzja. Zadaniem i misją Tisz Design i Tisz Invest jest przeprowadzić Was przez to bez stresu. Inwestycje, które już zrealizowaliśmy i wielu zadowolonych klientów dowodzą, że warto nam zaufać!

Budujemy domy w lokalizacjach wskazanych przez Was. Dom pod lasem, czy w centrum miasta? Budujemy wszędzie tam, gdzie zapragniecie zamieszkać. Powiedz nam gdzie chcesz zamieszkać a my poszukamy działkę i razem zaadresujmy Wasz nowy dom.

Wybierasz działkę, wybierasz projekt, decydujesz o wyglądzie domu!

Słuchamy! Współprace zaczynamy w studiu projektowym, gdzie Wasze marzenie architekci przenoszą na papier. Jedynym ograniczeniem jest budżet inwestycji. Zaprojektujemy i zbudujemy dom według Waszego pomysłu.

Na każdym etapie budowy możecie decydować o wyglądzie Waszego domu, wybierać kolor dachówki, zmieniać kolor okien. To jak będzie wyglądał  dom zależy tylko od Ciebie!

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Wykonamy projekt i razem z najlepszymi fachowcami wybudujemy dom dla Ciebie.

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewnimy Tobie profesjonalną i kompleksową obsługę.
Domenę przedsiębiorstwa „Biuro Projektowe Tisz Design Michał Tiszer” stanowią usługi architektoniczne. Pracownia projektowa kooperuje z mającymi praktykę architektami i zapewnia wszechstronną pomoc dla klientów indywidualnych i biznesowych. Do wszystkich projektów firma podchodzi kompleksowo, gwarantując najlepszą jakość obsługi i sympatyczną atmosferę współdziałania.

Zapewniamy również atrakcyjne ceny!

Biuro architektoniczne Tisz Design oferuje bardzo bogatą ofertę projektową. Nasze biuro świadczy usługi w zakresie projektowania architektonicznego, budowlanego i konstrukcyjnego. Wykonujemy również projekty wnętrz, wizualizacje fotorealistyczne 3d oraz adaptacje projektów typowych. Zapewniamy nadzór autorski nad projektami. Realizujemy zadania jako inwestor zastępczy na czas robót budowlanych.
Ponadto wykonamy (na zlecenie indywidualne) projekty mebli, elementów wyposażenia wnętrz.

Serdecznie zapraszam do współpracy
Michał Tiszer